فراخوان سفرنامه نویسی

فراخوان سفرنامه نویسی
فراخوان سفرنامه نویسی

سفرنامه های ارسالی

گزارش صعود به قله درفک از مسیر شیرکوه

درفک یا به روایتی دالفک به معنی آشیانه عقاب به ارتفاع ۲۷۳۰ متر از کوههای بلند منطقه گیلان در شمالشرق رودبار است که بر فراز آن دارای کاسه ای بسیار بزرگ به طول ۲ کیلومتر و عرض ۷۰۰ متر می باشد. ( گزارش صعود به قله درفک از مسیر شیرکوه )

سفرنامه قلعه بابک ، پیوند تاریخ و طبیعت

قلعه بابک و کوه جاویدان در ۵۵ کیلومتری شمال شهرستان اهر و در ۴ کیلومتری جنوب غربی کلیبر واقعند. این قلعه یادآور رشادت های سردار معروف ایرانی بابک خرمدین رهبر گروه سرخ جامگان است. تاریخ و طبیعت در این منطقه از ارسباران به هم پیوند خورده است. سفرنامه قلعه بابک

سفرنامه پیمایش مسیر آب بر به شفت

برای دیدن بیشترین زیباییهای طبیعت مسیر آب بر به شفت و استفاده از طراوت سبز بهاری بهترین فصل اجرای این برنامه، خردادماه هر سال می باشد. ۵ کیلومتر بعد از گیلوان به سمت آببر بعد از نمایندگی سایپا وارد سه راهی صومعه بر میشویم .

همواره یکی از بهترین منابع اطلاع از وضعیت و شرایط سفر برای گردشگران و مسافران سفرنامه ها می باشند، شما هم میتوانید با ارسال سفرنامه های خود، مسافران را در داشتن سفری بی خطر و مناسب همراهی کنید.

ایران ۳۶۱ که در حوزه گردشگری فعالیت می‌کند بستری را آماده کرده است که کاربران از طریق آن می‌توانند سفرنامه های خود از طریق این سایت در اختیار دیگر مسافران و گردشگران قرار دهند. نکته مهم این است که سفرنامه‌ها با نام خودتان منتشر میگردد.

فراخوان سفرنامه نویسی

شرایط سفرنامه های ارسالی :

 • داستان سفر خود را با تمام وقایع و اتفاقاتی که ممکن است برای دیگران هم جالب باشد ثبت کنید.
 • سفرنامه ها باید دارای ساختار املایی و نگارشی مناسبی باشند تا خوانندگان به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند.
 • تا جایی که امکان دارد ساده نویسی کنید و از بیان کلمات عامیانه بپرهیزید.
 • در نوشته های خود جانب احترام را نسبت به فرهنگ ها و مذاهب و اقوام رعایت کنید.
 • قطعا سفرنامه هایی که حاوی اطلاعات و جزئیات کاربردی و کارآمد هستند برای خوانندگان جذاب تر خواهد بود.
 • در سفرنامه نویسی می‌توانید اطلاعاتی در خصوص موقعیت مکانی شهر، جاذبه‌های گردشگری موجود در آن شهر یا نزدیک به آن مکان، بزرگ مردان آن شهر، زبان و لهجه، تارخچه‌ای از مقصد و موارد این چنینی را بنویسید. ترکیب این اطلاعات با سفرتان و اتفاقاتی که با آن روبرو شده‌اید می‌تواند برای سایرین بسیار کاربردی باشد.
 • در سفرنامه های خود سعی کنید مسیرهای پیدا کردن تاکسی، مترو، اتوبوس، تجربیات خرید بلیط ها، نحوه ی تهیه اماکن اقامتی در هتل ، نحوه ی برقرار کردن ارتباط با مردم محلی، مشکلات و چالش های پیش آمده برای خود یا اطرافیان تان را به صورت مفصل شرح دهید تا سفرنامه ای پربار و کاربردی تر داشته باشید.
فرخوان سفرنامه نویسی

شرایط عکس های ارسالی برای سفرنامه :

 • کلچینی از تصاویر مناسب و با کیفیت خود را برای سفرنامه ی خود برگزینید.
 • تصاویر ارسالی در سفرنامه می بایست توسط شما ثبت شده باشند و یا در صورتی که توسط کسی دیگری ثبت شده است می بایست حق کپی رایت را رعایت کنید.
 • عکس های ارسالی جهت درج در سفرنامه نباید با تفاوت های فرهنگی کشورمان، مغایرت داشته باشند.
 • عکس های سفرنامه باید با ذکر مکان و ترجیحا آدرس باشند و یا در متن سفرنامه به مکان عکس گرفته اشاره شده باشد.

نحوه ارسال سفرنامه :

در صورتی که سفرنامه شما شرایط ذکر شده را دارد، آن را تحت قالب یک فایل ورد – Word به آدرس info@ToIran361.ir ارسال کنید.

تمام حقوق برای ایران 361 محفوظ است.

طراح : شرکت ساینا سیستم


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home1/sainasys/public_html/toiran361.ir/wp-includes/functions.php on line 4759